Prawniczka podpisuje dokumenty

Dokumenty

Poniżej znajdziecie wzory dokumentów przydatne dla właścicieli, zarządców i administratorów oraz wspólnot mieszkaniowych. Dokumenty powstały w oparciu o wieloletnie doświadczenie zespołu naszej kancelarii.

 • Przewodnik zmiana zarządcy wraz z wzorami dokumentów i konsultacją online

  Przewodnik zmiany zarządcy we Wspólnocie Mieszkaniowej zawiera szczegółowy opis postępowania i wskazówki prawnika eksperta wyjaśniające zagadnienia związane ze zmianą zarządcy. W cenie otrzymujesz również konieczne wzory dokumentów i konsultację online lub telefoniczną, ułatwiające przeprowadzenie całego procesu. Dzięki przewodnikowi i konsultacjom zyskasz pewność działania i profesjonalne wsparcie przy zmianie zarządcy nieruchomości.

  390zł

 • Przewodnik zmiany administratora wraz z wzorami dokumentów i konsultacją online

  Przewodnik zmiany administratora we Wspólnocie Mieszkaniowej zawiera szczegółowy opis postępowania i wskazówki prawnika eksperta wyjaśniające zagadnienia związane ze zmianą administratora. W cenie otrzymujesz również konieczne wzory dokumentów i konsultację online lub telefoniczną, ułatwiające przeprowadzenie całego procesu. Dzięki przewodnikowi i konsultacjom zyskasz pewność działania i profesjonalne wsparcie przy zmianie administratora nieruchomości.

  390zł

 • Przewodnik zmiana zarządcy wraz z wzorami dokumentów

  Przewodnik zmiany zarządcy we Wspólnocie Mieszkaniowej zawiera szczegółowy opis postępowania i wskazówki prawnika eksperta wyjaśniające zagadnienia związane ze zmianą zarządcy. W cenie otrzymujesz również konieczne wzory dokumentów.

  190zł

 • Przewodnik zmiany administratora wraz z wzorami dokumentów

  Przewodnik zmiany administratora we Wspólnocie Mieszkaniowej zawiera szczegółowy opis postępowania i wskazówki prawnika eksperta wyjaśniające zagadnienia związane ze zmianą administratora. W cenie otrzymujesz również konieczne wzory dokumentów.

  190zł

 • Umowa o administrowanie nieruchomością wspólną

  W cenie produktu oferujemy pakiet zawierający: wzór umowy o administrowanie nieruchomością wspólną, umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz konsultacje telefoniczne lub online celem dopasowania dokumentów do Twoich potrzeb. Pakiet przygotowany w oparciu o wieloletnie doświadczenie zespołu naszej kancelarii.

  290zł

 • Uchwała w sprawie montażu urządzenia

  Wzór uchwały dotyczący montażu urządzenia na częściach wspólnych nieruchomości (np. klimatyzatora, fotowoltaiki, szyldu reklamowego, tabliczki informacyjnej itp.), wraz z praktycznymi wskazówkami i odpowiedziami na często zadawane pytania.

  45zł

 • Wniosek o zwołanie zebrania wspólnoty mieszkaniowej

  Wzór wniosku o zwołanie zebrania Wspólnoty Mieszkaniowej - wersja edytowalna z objaśnieniami i odpowiedziami na najczęstsze pytania.

  45zł

 • Wzór uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż alkoholu

  Pobierz wzór uchwały w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż alkoholu we Wspólnocie Mieszkaniowej. Dokument zawiera objaśnienia i wskazówki praktyczne dotyczące przygotowania uchwały.

  95zł

 • Oświadczenie o rezygnacji z funkcji członka zarządu

  Pobierz wzór oświadczenia o rezygnacji z funkcji członka zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej. Znajdziesz tu także praktyczne wskazówki i odpowiedzi na pytania dotyczące rezygnacji.

  25zł

 • Pakiet uchwał w sprawie powołania i odwołania zarządu wspólnoty mieszkaniowej

  Zestaw dokumentów dotyczących zarządu wspólnoty mieszkaniowej, zawierający wzory uchwał, objaśnienia oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania.

  95zł

 • Wniosek o zwołanie zebrania wspólnoty mieszkaniowej w sprawie zmiany formy zarządu nieruchomością wspólną

  Wzór wniosku o zwołanie zebrania Wspólnoty Mieszkaniowej w celu zmiany formy zarządu nieruchomością wspólną, wraz z objaśnieniami i odpowiedziami na najczęstsze pytania.

  45zł

 • Pełnomocnictwo do zmiany zarządcy

  Jesteś właścicielem lokalu we Wspólnocie Mieszkaniowej i planujesz zmianę zarządcy? Skorzystaj z naszego wzoru pełnomocnictwa do zmiany zarządcy. W pakiecie znajdziesz także informacje, jak odczytać księgę wieczystą, odpowiedzi na częste pytania oraz praktyczne porady. Produkt dostępny od razu po zakupie i opłaceniu.

  75zł

 • Umowa zarządzania nieruchomością wspólną

  W cenie produktu oferujemy pakiet zawierający: wzór umowy o administrowanie nieruchomością wspólną, umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz konsultacje telefoniczne lub online celem dopasowania dokumentów do Twoich potrzeb. Pakiet przygotowany w oparciu o wieloletnie doświadczenie zespołu naszej kancelarii.

  290zł

 • Pełnomocnictwo do zmiany administratora

  Dokument zawiera edytowalny wzór pełnomocnictwa, udzielanego przez właścicieli lokali, do zmiany administratora we Wspólnocie Mieszkaniowej oraz praktyczne wyjaśnienia i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące zarządzania nieruchomością.

  75zł

 • Umowa powierzenia przetwarzania danych osobowych Wspólnoty Mieszkaniowej

  Wzór umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych dla Wspólnoty Mieszkaniowej, uwzględniający obowiązki Zarządcy lub Administratora. Zawiera praktyczne objaśnienia, dostępny od razu po zakupie!

  95zł

 • Nie znalazłeś potrzebnego dokumentu?

  A może potrzebujesz indywidualnej porady prawnej? Zapraszam Cię do sprawdzenia oferty naszych konsultacji online, które właśnie w tym celu przygotowaliśmy.

  Prawniczka Karolina Trzeciak-Wach siedzi przy biurku z uśmiecha się i rozmawia z klientem

Nie przegap najważniejszych informacji ze świata prawa mieszkaniowego

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z najświeższymi wiadomościami z zakresu prawa mieszkaniowego. Nie pozwól, aby ważne zmiany czy aktualizacje umknęły Twojej uwadze - dołącz do grona naszych czytelników już dziś.